Współpraca

BLOG MAGAZYN  „rzepkASkrobie”  pełni funkcję rozrywko-opiniotwórczą i jest to aż tyle i tylko tyle.

 ASPRstudio prowadzi również doradztwo o charakterze medialnym i reklamowym, a sieć  serwisów i blogów to dobre miejsce na promocję  twojej idei, firmy lub ciebie samego .

Jeżeli więc startujesz w wyborach lub postanowiłeś prowadzić działalność publiczną chętnie ci pomożemy. Aby promocja była skuteczna komunikat musi być zauważalny. By jednak zastał zauważony,  musi być atrakcyjny. I to ci gwarantujemy.

Dysponujemy siecią witryn i blogów, które w sposób skuteczny mogą informować o tobie lub twojej firmie lub o ideach, które jako osoba publiczna lub instytucja postanowiłeś szerzyć.

Kontakt: asprstudio@poczta.fm

Jako dedykowana grupa specjalistów od medialnych relacji uważamy,  że w dobie socjal mediów i kultury obrazkowej komunikacja to jeden z ważniejszych aspektów, każdego przedsięwzięcia, które ma charakter społeczny.

Prowadzący  Blog Magazyn : Jordan Rzepka specjalista d/s mediów i PR , publicysta, influencer, bloger, fotograf. 

Na co dzień współpracuję jako freelancer z wieloma mediami oraz firmami prywatnymi , kojarząc ich wzajemne potrzeby i interesy. Uważam, że w  czasach multimediów to fotografia reporterska opowiada o świecie. W świecie szybkich mediów i krótkich informacji słownych jedno zdjęcie, jedno ujęcie staje się prawdą dnia. Dlatego tak ważne jest by było ono prawdziwe, a nie tylko atrakcyjne. To społeczne zjawisko, odpowiednio zastosowane, jest równie skuteczne w komunikacie PR. Statystycznie nie zapamiętujemy całej encyklopedii ale pojedyncze hasła, które szybko przyporządkowujemy do określonej rzeczywistości. 

– Blog MAGAZYN  – rzepASkrobie – został stworzony by pokazywać  zdarzenia i wydarzenia z  życia polityki, kultury, mediów, wizerunku czy też  reklamy… raczej na luzie i bez spinki.

Ale pamiętaj, że kiedy codziennie bierzesz udział w szopce to albo jesteś baran albo osioł bo chyba nie wmawiasz sobie, że jesteś dzieciątkiem bożym? Niestety media to spektakl, a spektakl musi mieć swoją dramaturgię i warto mieć do tego dystans. I ten dystans oraz skuteczny komunikat potrafimy ci zapewnić.

W moim przekonaniu,  wolność i demokracja to sprawy najważniejsze,  a prawo do informacji,  uważam  za prawo nadrzędne. Niestety często doświadczamy tego, że osoby  publiczne,  zwłaszcza w  polityce  mają  w sobie zbyt wiele cech  z filmowej postaci  Ryszarda Ochockiego dlatego skrót PR często interpretujemy , żartobliwie  jako slogan „Pierd… Rysiu”, a przecież nie chodzi o to by pier… tylko o ty by się komunikować i to w dodatku skutecznie. Dlatego swoich medialnych rozmówców  oraz tematy dobieram starannie i uważnie, by was zbytnio nie denerwować.

 

Pokaz slajdów wymaga JavaScript.

 

Reklamy

Forum

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s