Prostytuują się prezenterki TV i osoby publiczne?

Książka dziennikarz Super Ekspresu Piotra Krysiaka „Dziewczyny z Dubaju” rozpoczęła lawinę doniesień o prostytuujących się celebrytkach i gwiazdach show biznesu.

Inny dziennikarz, który zasłynął wywiadami z najsłynniejszym, polskim świadkiem koronny Masą twierdzi, że zweryfikował opowieści Masy o tym, że nie trzeba jeździć do Dubaju by się prostytuować. Zdaniem dziennikarza tu,  u nas w kraju, za pieniądze oddają się gwiazdy polskiego show biznesu.

O sprawie poinformował portal plotkarski Pudelek, który w tych sprawach zawsze jest dobrze poinformowany. W środowisku warszawskich bogaczy ma krążyć cennik prostytuujących się ludzi telewizji i gwiazd znanych ze ścianek.

Nie są to małe kwoty, a dziennikarz twierdzi, że za kilkanaście tysięcy złotych można już kupić sex z piosenkarką, aktorką, prezenterką telewizyjną  czy też ze  zwyciężczynią konkursu piękności.

Taka informacja wypływa zazwyczaj na Pudelku w monecie kiedy dziennikarze plotkarskich mediów przygotowują grunt pod dalsze publikacje. Czyżby za parę dni miały wypłynąć nazwiska znanych celebrytek i celebrytów, którzy w ten sposób zarabiają na swoje wystawne życie ?

 

Reklamy