Cristiano Ronaldo nie ma powodów do zadowolenia

Nie tak sobie wyobrażał początek sezonu w La Liga,  popularny CR7. Prasa sportowa całego świata rozpisuje się dziś o niemocy Realu Madryt i jego największej gwiazdy Cristiano.

Real Madryt  i jego lider, Ronaldo jest w kryzysie!!!  Donoszą dziś wszystkie hiszpańskie media. Wystarczy dodać, że od początku sezonu najgroźniejszy rywal CR7 do złotej piłki,  Leo Messi z Barcelony strzelił w 5 kolejkach sezonu już 9 goli. Tyle samo goli strzelił dotychczas cały zespół Realu Madryt.

Trzeba jednak zaznaczyć, że Cristiano nie grał od początku sezonu, gdyż musiał odcierpieć karę, za czerwoną kartkę, którą nałożyła na niego federacja.  Przypomnijmy, że  w jednym z meczów Barceloną  został ukarany, drugą żółtą kartką i  w konsekwencji czerwoną. Wywołało to w gwieździe taką frustrację, że  z tego powodu zaczął szarpać sędziego. Przedstawiciele hiszpańskiego związku piłkarskiego nie mieli dla niego litości i ukarali go zakazem gry w 5 kolejnych meczach.

Tuż przed wczorajszym meczem  z Betisem, na swoim oficjalnym koncie na instagramie, CR7 przypomniał się fotkami z udanego dla niego meczu w Lidze Mistrzów które zatytułował prowokacyjnie  „CR7 vs Apoel”.

Niestety wczorajszy mecz Ronaldo nie może uznać za udany. Real przegrał mecz z Betisem  0:1.  Galácticos z Madrytu opuszczali stadion z opuszczonymi głowami.

Prasa i media elektroniczne rozpisują się dziś o niemocy Realu Madryt i jego największej gwiazdy. Fani Cristiano są jednak pełni nadziei, że w kolejnym meczu ich idol znów wzniesie się na boskie wyżyny.

foto:www.cristianoronaldo.com

Reklamy